Firma

Początki

Początki działalności firmy Interstal to rok 1996. Od początku firma była wyspecjalizowana i skoncentrowana na blachy ocynkowane. Interstal SA jest producentem blach stalowych, ocynkowanych. Oferowana blacha ocynkowana jest w zakresie od 0,4 mm do 3 mm. Jako producent blach z tak bardzo wąską specjalizacją, pozwala to na duży komfort współpracy dla klientów. Magazyny nasze oferują bardzo duży wachlarz grubości, wymiarów i powłok. Firma od roku 2002 prowadzi serwis blach ocynkowanych, własne agregaty do rozcinania blach dają możliwość realizacji zleceń w trybie expresowym. Zakład nasz mieści się w Bytomiu. Ta lokalizacja na przecięciu autostrad A1 i A4 umożliwia szybkość i elastyczność dla logistyki.

Obecnie zakres usług znacząco powiększył się. Oprócz serwisu prowadzimy produkcję rur ocynkowanych, produkcję blach powlekanych PVC a także produkcję kształtowników montażowych. Firma w sposób ciągły pragnie poszerzać ofertę tak aby sprostać potrzebom klienta. Jeżeli chciałbyś być naszym klientem nie wahaj się skontaktować.  Wykonujemy różne zlecenia nie zawsze ujęte w programie produkcji.

Misja Firmy

Sukces osiągamy razem z naszymi klientami. W Interstalu codziennie wykonujemy ciężką pracę zespołową dla dobra naszych klientów. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy ponieważ to z każdym Klientem budujemy wspólny sukces.